Opinie

Zapraszmy do podzielenia się opinią zarówno w komentarzach poniżej jak i na naszej stronie na facebooku. Pozostawione komentarze z pewnością pomogą naszym przyszłym klientom podjąć decyzję o podjęciu współpracy.

6 komentarzy

  • Maria Siejka

    Lokal mogę polecić z czystym sumieniem.Jedzenie wspaniałe,smaczne,świeże a ciasta przepyszne.Obsługa miła pełny profesjonalizm.Jednym słowem lokal warty polecenia.

  • Dorota

    Polecam z czystym sumieniem. Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Lokal utrzymany w czystości. Zaplecze kuchenne wyposażone we wszystko w co powinno być. Jedzenie pyszne domowe. Obsługa bardzo miła. Właścicielka p.Monika osoba właściwa na właściwym miejscu. Organizacja imprezy dopięta na ostatni guzik. Jeszcze raz polecam serdecznie. Napewno zostanę stałą klientką tego lokalu. Pozdrawiam.

  • Patrycja Nowak

    Lokal bardzo ładny, zadbany, odpowiedni na każdą uroczystość. Obsługa sympatyczna, pełna energii. Posiłki pierwsza klasa, naprawdę bardzo smaczne. Szczególny ukłon w stronę osoby, która piecze ciasta, są rewelacyjne! Wszystko się zgadza, polecam!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.